Gemini Park Bielsko-Biała

Share
Gemini Park Bielsko-Biała to nowoczesne i przestronne centrum handlowe. Ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych, 130 znanych i cenionych marek, a także komfortowy parking wyróżniają Centrum na tle konkurencji.
Share
43 500 m kw. GLA
3 kondygnacje
130 najemców

Gemini Park Bielsko-Biała charakteryzuje się znakomitą lokalizacją i świetnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi.

Szczególny nacisk kładziemy na wygodę i przyjazną atmosferę dla rodzin z dziećmi. Szeroka oferta sklepów, wygodna komunikacja, szeroka oferta atrakcji dla dzieci, a także komfortowe pokoje dla rodziców z dziećmi zapewniają sprawne zakupy i dobrą rozrywkę. Tuż obok Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się „Park – W DECHE!”, wyjątkowe miejsce, które bawi i uczy. To pierwsze tego typu obiekt w Polsce, w którym dzieci stają się naukowcami, a dorośli ponownie będą dziećmi.

Park zajmuje 5000 m kw. powierzchni, a niemal całość wykonana jest z drewna i materiałów przyjaznych środowisku, jedyne takie miejsce na Podbeskidziu.

Gemini Park Bielsko-Biała szczególnie dba o lokalną społeczność Bielska-Białej i okolic. Wspiera akcje charytatywne, kulturalne i sportowe. Współpracuje z drużyną piłkarską TS Podbeskidzie, drużyną siatkarek BKS Aluprof Bielsko-Biała i siatkarzy BBTS Bielsko-Biała oraz drużyną futsalu BTS Rekord Bielsko-Biała.

Chcesz wynająć powierzchnię?

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani długoterminowym wynajmem powierzchni handlowej i lokali gastronomicznych zachęcamy do skontaktowania się z Działem Najmu.

Dowiedz się więcej