Gemini Park Tarnów

Share
Gemini Park Tarnów to największe Centrum Handlowe w Tarnowie i regionie. Na 44,5 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni znajduje się 130 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.
Share
44 500 m kw. GLA
2 kondygnacje
130 najemców

W ofercie znaleźć można dobrze znane krajowe i zagraniczne marki, w tym m.in. Douglas, Empik, C&A, PEPCO, Ochnik, Intimissimi, Calzedonia, pełne portfolio marek LPP, Martes Sport, New Balance, Sizeer, Apart, Swiss, Wittchen, KFC, Home&You, Jysk, Castorama, a także Media Markt. Aktywnie w galerii działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy.

Galeria jest doskonale zlokalizowana i skomunikowana. Dla zmotoryzowanych centrum handlowe przygotowało ponad 1100 miejsc parkingowych. Galeria zaangażowana jest także we wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Przykładem jest współpraca ze Stowarzyszeniem SIEMACHA i aktywna pomoc ośrodkowi opiekuńczemu dla dzieci.

Chcesz wynająć powierzchnię?

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani długoterminowym wynajmem powierzchni handlowej i lokali gastronomicznych zachęcamy do skontaktowania się z Działem Najmu.

Dowiedz się więcej