Gemini Park Tarnów

Share
Gemini Park Tarnów to największe Centrum Handlowe w Tarnowie i regionie. Na 44 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni znajduje się 120 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.
Share
44 100 m kw. GLA
2 kondygnacje
120 najemców

Gemini Park Tarnów to największe centrum handlowe w Tarnowie i regionie. Na ponad 44 tys. m kw. GLA znajduje się 120 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. W ofercie znaleźć można dobrze znane krajowe i zagraniczne marki, w tym m.in. pełne portfolio marek LPP, TK Maxx, Calzedonia, HalfPrice, Intimissimi, Ochnik, Martes Sport, New Balance, Sizeer, Puma, 4F, Apart, Swiss, Wittchen, iSpot, HOMLA, Douglas, KFC, Home&You, Jysk, Castorama i Media Markt. Aktywnie w galerii działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy. W centrum handlowym mieści się także hipermarket Carrefour.

Galeria jest doskonale zlokalizowana i skomunikowana. Dla zmotoryzowanych galeria przygotowała ponad 1100 miejsc parkingowych. Centrum handlowe zaangażowane jest także we wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych.

Zapoznaj się z folderami leasingowymi Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów – folder leasingowy

Gemini Park Tarnów – leasing brochure

Chcesz wynająć powierzchnię?

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani długoterminowym wynajmem powierzchni handlowej i lokali gastronomicznych zachęcamy do skontaktowania się z Działem Najmu.

Dowiedz się więcej