Salon Pandory zadebiutuje w Gemini Park Tarnów

Share
Pandora, duńska marka jubilerska, wzmacnia ofertę tarnowskiego centrum handlowego Gemini Park. Otwarcie salonu zaplanowano na 14 marca br. Będzie to jedyny na terenie Tarnowa i okolic lokal tej popularnej marki.
Share

Pandora jest największą na świecie marką biżuteryjną, która produkuje ręcznie wykończoną biżuterię z wysokiej jakości materiałów. Elementy kolekcji można dowolnie ze sobą łączyć, co daje nieskończone możliwości do wyrażania własnego stylu. Swoją działalność Pandora rozpoczęła ponad 40 lat temu jako mały sklep w Kopenhadze, a dzisiaj obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie. Priorytetem firmy jest zrównoważony i odpowiedzialny rozwój biznesu. Już w marcu kliencie Gemini Park w Tarnowie będą mieli okazję poznać pełną ofertę marki.

Nowy salon pojawi się na parterze tarnowskiego centrum handlowego w sąsiedztwie innych popularnych marek, takich jak Douglas, Ochnik czy W. Kruk. Sklep zajmie powierzchnię ponad 65 m. kw., a tym samym zapewni klientom dostęp do szerokiej oferty unikalnej i modnej biżuterii – w tym kultowych już charmsów.

– Pandora to jedna z najbardziej lubianych marek biżuteryjnych w Polsce, dlatego włączenie jej w grono najemców Gemini Park w Tarnowie wpisuje się w naszą strategię budowania i utrzymywania atrakcyjnego i kompleksowego tenant-mixu. Cieszymy się, że tak prestiżowa, międzynarodowa sieć biżuteryjna postawiła na współpracę właśnie z nami i liczymy na początek wieloletniej, udanej relacji biznesowej – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease Gemini Holding.

Lokal w Gemini Park Tarnów będzie ważnym punktem sprzedaży dla mieszkańców Tarnowa i okolic, ponieważ inne, najbliższe salony Pandory znajdują się dopiero w Rzeszowie czy Krakowie. Tymczasem od grudnia ubiegłego roku klienci tarnowskiego Gemini Park mogą skorzystać z oferty biżuteryjnej tej marki za pośrednictwem wyspy handlowej. Ze względu na duże zainteresowanie już niedługo będą mogli cieszyć się pełną ofertą w pięknie zaaranżowanej przestrzeni lokalu.

– Marka Pandora ma w Tarnowie i okolicach rosnące grono oddanych klientów. Dlatego podjęliśmy decyzję o wzmocnieniu naszej pozycji w tym regionie poprzez otwarcie dużego salonu w Gemini Park Tarnów. Dzięki większej, świetnie urządzonej przestrzeni zaprezentujemy pełną ofertę naszej wyjątkowej biżuterii. Wierzymy, że tym sposobem trafimy w gusta jeszcze większej liczby osób – zaznacza Łukasz Orzechowski, Property Director CEE w Pandora.